Wstępniak

Kontakt

email sklsk@wp.pl

Jakiekolwiek wykorzystanie, przetwarzanie danych zawartych na blogu tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z autorem

( sklsk@wp.pl ).


Powstał zamysł stworzenia takiego tworu w którym chcę się podzielić miejscami które odwiedzam z przyjemnością jak i  z trwogą. Podzielić się obrazem w formie amatorskich fotek i kilkoma słowami komentarza, dane tekstowe nie zawsze będą pochodzić ode mnie, bo nie posiadam takiej wiedzy ale postaram się zawsze dodać coś od siebie. Może za jakiś czas da się to połączyć w konkretne szlaki do przejścia / przejechania, ale to daleka przyszłość. Tak więc powstał pierwszy dział i jest – Roztocze.

Już podczas realizacji powstaje problem jak to podzielić by nie był to przysłowiowy groch z kapustą.

Więc na początek powstają kolejne działy, które mnie najbardziej interesują –  Roztoczańskie cerkwie i Linia Mołotowa oraz Wszystko inne co nie załapało się do wyżej wymienionych a które znając życie będzie dzieliło się przez pączkowanie.

-Choć cały ten twór zawiera więcej ułomności niż zalet to zapraszam.


aktualizacja


Właściwie nie tylko na Roztoczu świat się kończy, (choć chwilami wydaje się że to już jest kraniec świata), nie zaczyna się też, więc od czasu do czasu warto dać coś z odrobinę dalszych wycieczek, może pozwoli to komuś podjąć decyzję by na chwilę się zatrzymać, bądź zwolnić i wstąpić na kawę w wybranym miejscu.

Powstaje więc  – Wydeptane gdzieś indziej. Dział nie będzie się zbyt intensywnie rozwijać ale postaram się kilka miejsc przybliżyć, tych najczęściej ogólnie znanych wszystkim a przynajmniej większości. Wszystko opiera się na jakimś tam sentymencie do danych miejsc, chęci pokazania ich tak jak ja je staram się widzieć, choć umiejętności fotograficzne na to nie pozwalają.

Fotki to najczęściej takie wakacyjne pstrykanie w południe, bo kto by wstawał by uwiecznić świtanie kiedy ma się urlop 😉 . Najczęściej były to kompakty a przeze mnie zwane głuptoki, które jednak dawały mi dużo radości. Więc i jakość niestety nie jest najlepsza. Mam nadzieję że z czasem będę w stanie pokazać miejsca ciekawe z dobrze wykonaną fotką zachęcające do odwiedzenia.


Powrót do przeszłości – czyli wszystko to co dzieje się aktualnie, nawiązując do historii, jak również ślady, pozostałości tej historii jeszcze namacalne ale już zanikające.


2016  Z braku czasu i miejsca na blogu, działalność została ograniczona. Dodatkowo wszystko co nie dotyczy Roztocza i Linii Mołotowa, zostaje wydzielone do innego bloga by zyskać choć odrobinę miejsca na następne wpisy


pozdrawiam i dziękuję za wizytę.